Домашній хліб для гвардійців: на Львівщині запрацювала сучасна хлібопекарня для військових - НГУ

Якісна свіжа випічка, різновид хлібобулочних виробів, смак дитинства – все це, тепер можуть відчути військовослужбовці однієї із військових частин Національної гвардії України на Львівщині.

Новостворена хлібопекарня оснащена новітнім технічним обладнанням, що дозволяє забезпечити усі базові потреби військової частини.

Кошти на облаштування новітньої пекарні були зібрані за сприяння Львівської військово-цивільної адміністрації, громадами Львівщини та небайдужих підприємців.

Урочисте відкриття новітньої хлібопекарні здійснив очільник Військово-цивільної адміністрації Львівщини – Максим Козицький.

 “Я безмежно радий, що спільними зусиллями усіх громад Львівщини, ми змогли швидко й оперативно допомогти нашим військовим. Допомагаємо на фронті, підтримуємо в тилу!“, –   зауважив Максим Козицький.

Завдяки функціонуванню хлібопекарні було створено додаткові робочі місця для цивільного населення. А персонал пекарні – люди з якісною підготовкою та досвідом роботи за профілем.

Слід зауважити, що кожне приміщення хлібопекарні пройшло суворий санітарно-гігієнічний контроль та відповідає усім вимогам та стандартам.

Разом переможемо! Дякуємо за підтримку! 

Перейти до вмісту