Дніпровські гвардійці беруть в полон ворожу техніку та приводять до ладу бойові машини перемоги - НГУ

До початку повномасштабного вторгнення Ярослав пройшов строкову службу в ЗСУ на посаді оператора-навідника БМП-2, 10 років працював в Національній поліції України, отримав спеціальне звання «капітан», але з початком повномасштабного наступу росіян, вирішив, що має їхати захищати державу у зону проведення активних бойових дій. Негайно звільнився та вступив до лав Дніпровської бригади НГУ імені генерал-майора Олександра Радієвського.

Службу Ярослав почав з того, що рівно через 12 годин після вступу до лав НГУ розбирав завали після влучання російської ракети по об’єкту інфраструктури в місті Дніпро та допомагав рятувати поранених і шукати загиблих.

Це змотивувало Ярослава ще більше докласти сил в боротьбі проти російської навали.

Потрапивши в район проведення активних бойових дій Ярослав почав охоче ділитись своїми знаннями та досвідом роботи на бойовій техніці з побратимами. Після Лиманської та Ізюмської операції силами його нацгвардійського підрозділу було захоплено ворожу техніку у вигляді трьох БМП-2 та МТ-ЛБ. Чоловік разом зі своєю командою ремонтували двигуни, гусениці, відновлювали пошкоджену електрику. 

«Вони з цим приїхали воювати й просто втекли кинувши як металолом», — говорить гвардієць. 

Ярослава відмічають як професіонала високого класу, який може за короткий термін провести злагодження підрозділу.

За час довгого та кропіткого відновлення російської захопленої техніки було підготовлено гідні екіпажі БМП-2 та ЗУ-23-2, які наразі несуть бойову службу разом зі своїм підрозділом на найгарячішому напрямку війни на сьогодні. 

Бійців Дніпровської бригади НГУ імені генерал-майора Олександра Радієвського не лякають труднощі й небезпека, вони вже звикли брати у полон ворожу техніку і приводити до ладу бойові машини перемоги!

Як каже Ярослав: «Попереду Бахмут, позаду лишаємо лише українські прапори».

Перейти до вмісту