Діти військовослужбовців Національної гвардії України відвідали інноваційний digital-парк розваг Neopolis - НГУ

Вкотре до новорічних свят гвардійські дітлахи отримали запрошення до технологічного парку розваг «Неополіс». З величезною турботою, відповідальністю і любов’ю співробітники парку зробили свято для своїх гостей. Розваги були на усі смаки: і для любителів екстриму найбільша в Європі крита американська гірка, вежа падіння, бамперні машини; і для любителів віртуальної реальності ігри на межі можливого; і любителі кіберспорту залишилися у захваті, а паперова дискотека додала додаткових сплесків адреналіну.

Неймовірні аніматори хакер Nео з подругою Sola, дівчинка-ельф Delfa, винахідник Logy та багато інших казкових персонажів зразу знаходили спільну мову з дітьми, супроводжували до усіх локацій та зробили відвідування парку незабутнім.

«Хочу висловити щиру вдячність від себе особисто та усіх батьків, чиї діти отримали такий необхідний сьогодні шматочок безтурботного дитинства, щирості і тепла усім співробітникам ТОВ «НЕОПОЛІС» на чолі з генеральним директором Аліною Білошкурською. Дякую вам, адже наша малеча не просто діти війни, а й діти військовослужбовців, котрі боронять нашу державу», – висловила слова подяки організатор заходу начальник групи відділу цивільно-військового співробітництва підполковник Алла КЛАЧКО.

Перейти до вмісту