Діти нацгвардійців відвідали Різдвяну казку та передали вітання татусям, які перебувають на фронті (ВІДЕО) - НГУ

У велику святкову феєрію занурилися родини волинських нацгвардійців, відвідавши ляльковий театр, що у Луцьку. Малеча разом із мамами потрапили в Різдвяну казку та завдяки вірі у диво допомогли Сніжинці подолати холод і піти далі, щоби отримати благословення від Святого Миколая.

Отримавши солодкі подарунки діти потрапили на перегляд вистави “Великої мрії маленької ялинки”.

«Сьогодні ми вітаємо родини наших військовослужбовців з прийдешніми Різдвяно-Новорічними святами та дякуємо за розуміння сьогодення. Від імені всього командування висловлюю Вам свою повагу і вдячність» – наголосив заступник командира частини по роботі з особовим складом майор Олег Кушнір.

«Війна внесла корективи в наше повсякденне життя, часто родини  стикаються з викликами та труднощами, пов’язаними з відсутністю членів сім’ї через агресію росії, тому святкування Миколая стає часом для об’єднання та створення приємної атмосфери. Ми сьогодні вдячні всім організаторам, меценатам та безпосередньо військовій частині Національної гвардії, що влаштували для нас таке чудове свято», –  члени родин привітали своїх татусів та подякували за захист.

Перейти до вмісту