Капелан ФЄГУ разом с представниками Нацгвардії запалили першу ханукальну свічку - НГУ

У світле свято Ханука капелан Федерації єврейських громад України, Яків Синяков, доставив ханукальні набори нашим захисникам, щоб навіть в умовах війни кожен з них зміг відчути чудо цього свята, а проведені разом спільні молитви – розвіяли темряву в житті кожного і висвітлили шлях.

Капелан ФЄГУ разом з представниками Національної гвардії України запалили першу Ханукальну свічку на менорі, вносячи світло і надію в серця всіх присутніх.

Також Федерація єврейських громад України передала подарунки для дітей військовослужбовців військових частин Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, які боронять державу на південному напрямку бойових дій.

В рамках програми «Свято в кожен дім – Ханука» цього року єврейські сім’ї з більше ніж 150 єврейських громад отримали 42 000 святкових ханукальних наборів, які допоможуть їм відсвяткувати у своїх будинках Хануку.

Кожен набір містить ханукальну менору, свічки, гайди до свята, сімейні пазли, ігри та смачні частування.

Честь і радість для нацгвардійців виконати приємну місію з передачі подарунків для діток під час важливого свята. У складний період кожен потребує підтримки. А особливо хочеться порадувати діточок, додати їхнім будням радості і щастя. Навіть трохи світла достатньо для того, щоб розсіяти велику темряву.

Свято Хануки розпочинається 7 грудня і триває вісім днів. Воно є символом світла, очищення та освячення. У персональному храмі кожного єврея запалюється ханукальний світильник на знак звільнення Храму та очищення та відновлення служби на храмовій горі.

Нехай світло Ханукальних свічок розгонить пітьму та морок і подарує світло та віру в нашу Перемогу!

Перейти до вмісту