У світле свято Ханука капелан Федерації єврейських громад України, Яків Синяков, доставив ханукальні набори нашим захисникам, щоб навіть в умовах війни кожен з них зміг відчути чудо цього свята, а проведені разом спільні молитви – розвіяли темряву в житті кожного і висвітлили шлях.
Капелан ФЄГУ разом з представниками Національної гвардії України запалили першу Ханукальну свічку на менорі, вносячи світло і надію в серця всіх присутніх.
![405508835_884863339720449_1905879051756645475_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/405508835_884863339720449_1905879051756645475_n.jpg)
![406205160_368257652540224_5848449732520246672_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/406205160_368257652540224_5848449732520246672_n.jpg)
![403402687_1498748254253696_5930718078419623652_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/403402687_1498748254253696_5930718078419623652_n.jpg)
![393211803_212424811911604_2975687912828683738_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/393211803_212424811911604_2975687912828683738_n.jpg)
Також Федерація єврейських громад України передала подарунки для дітей військовослужбовців військових частин Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, які боронять державу на південному напрямку бойових дій.
В рамках програми «Свято в кожен дім – Ханука» цього року єврейські сім’ї з більше ніж 150 єврейських громад отримали 42 000 святкових ханукальних наборів, які допоможуть їм відсвяткувати у своїх будинках Хануку.
![409007381_881831387278995_7531267794221531633_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/409007381_881831387278995_7531267794221531633_n.jpg)
![409015723_881831420612325_4450302103314784670_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/409015723_881831420612325_4450302103314784670_n.jpg)
![408859999_881831377278996_7670287000405047679_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408859999_881831377278996_7670287000405047679_n.jpg)
![408994827_881831340612333_7930527925083801085_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408994827_881831340612333_7930527925083801085_n.jpg)
![409003775_881831423945658_5942563432883386209_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/409003775_881831423945658_5942563432883386209_n.jpg)
![408984951_881831507278983_1994954048635748635_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408984951_881831507278983_1994954048635748635_n.jpg)
Кожен набір містить ханукальну менору, свічки, гайди до свята, сімейні пазли, ігри та смачні частування.
Честь і радість для нацгвардійців виконати приємну місію з передачі подарунків для діток під час важливого свята. У складний період кожен потребує підтримки. А особливо хочеться порадувати діточок, додати їхнім будням радості і щастя. Навіть трохи світла достатньо для того, щоб розсіяти велику темряву.
Свято Хануки розпочинається 7 грудня і триває вісім днів. Воно є символом світла, очищення та освячення. У персональному храмі кожного єврея запалюється ханукальний світильник на знак звільнення Храму та очищення та відновлення служби на храмовій горі.
Нехай світло Ханукальних свічок розгонить пітьму та морок і подарує світло та віру в нашу Перемогу!