Діти військовослужбовців Нацгвардії відвідали Німеччину - НГУ

Відпочинок для дітей загиблих, захоплених у полон та безвісти зниклих за особливих обставин гвардійців, у тому числі з військових частин Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, у Федеративній Республіці Німеччина було організовано за сприяння Федерального міністра у справах сім’ї, людей похилого віку, жінок та молоді Німеччини Лізи Паус. Два тижні діти провели в Центрі відпочинку та молоді «Prebelow Kinderland», де вони проходили реабілітацію та відпочинок, займаючись різними видами активності.  

Впродовж відпочинку діти навчилися стріляти із лука, каталися на байдарках, брали участь у спортивних іграх, відвідали майстер-клас з виготовлення піци та мали можливість дізнатися ще багато цікавого та корисного. 

«У таборі мені дуже сподобалося те, що він знаходиться у лісистій місцевості, біля озера. Я пам’ятаю, як ми будували плоти та потім на них плавали. Це були неймовірні емоції, адже ми самі своєю групою все змайстрували, а потім випробовували на міцність і у нас все вийшло. Із завданням ми впоралися. Також сподобалися екскурсії, дискотеки, естафети. Ми навчилися знімати фільм, який потім презентували для всього табору. Також у мене з’явилося багато нових друзів, з якими я планую спілкуватися і надалі, після табору», – ділиться своїми враженнями син нацгвардійця Влад.  

Для дітей також було організовано екскурсії видатними містами Німеччини. Під час екскурсії Берліном діти відвідали музей майбутнього «Futurium» та пройшлися по визначних місцях столиці. А місто Потсдам вразило надзвичайною архітектурою часів 18 століття, а також дітлахи завітали до закритого ботанічного саду «Biosphare Potsdam», в якому цікаво було побачити близько 20 000 рослин та понад 140 видів екзотичних тварин, птахів, риб та комах.  

«Найбільше мені сподобалося гуляти у місті Потсдам, де ми завітали до піцерії, після чого ми мали вільний час погуляти по вулицях старого німецького міста з надзвичайно красивою архітектурою. У таборі мені сподобалася стрільба з лука та катання на байдарках. За ці два тижні я знайшла нових друзів, дуже важко було роз’їжджатися, ніхто не хотів, я б ще з радістю залишилася би тут ще трошки», — розповідає про свої емоції Ліля, дочка військовослужбовця Національної гвардії.  

Діти гвардійців дуже вдячні німецькій стороні за такий теплий прийом та чудову організацію відпочинку. Національна гвардія України дбає про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей, піклується про поранених військовослужбовців та родини тих, хто загинув. 

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ 

Перейти до вмісту