Президент Латвійської Республіки зустрівся з дітьми українських військових (ВІДЕО) - НГУ

Ще одна група дітей військовослужбовців Національної гвардії України отримала змогу відпочити у літньому таборі в Латвійській Республіці. Відпочинок організований Державним фондом оборони та патріотизму «Namejs».

Програма перебування дітей у Латвійській Республіці передбачає багато різноманітних розважальних заходів: активний відпочинок й знайомство з культурою та історичними традиціями Латвійської Республіки. Тижневий табір сповнений емоціями, розвагами, подіями та офіційними зустрічами.

Зокрема, однією зі значних подій стала зустріч з президентом Латвійської Республіки Едгарсом Рінкевичсом, яка відбулася в Ризькому палаці.

«Для мене велика честь зустрітися з вами сьогодні тут, в той час, коли ваші батьки борються за свободу, незалежність і суверенітет Української держави. Ми всі дуже пишаємось ними! Крім того, я дуже радий, що ви тут, у Ризі, можете деякий час дивитися на мирне небо. Я впевнений, що дуже скоро Україна здобуде перемогу у війні, яку їй нав’язали і ви зможете навчатися у спокої та жити в мирі», – сказав президент Едгарс Рінкевичс.

Національна гвардія України дбає про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей.

Відділ цивільно-військового співробітництва НГУ

Перейти до вмісту