Діти нацгвардійців повернулись з оздоровчого відпочинку у Німеччині - НГУ

Майже два тижні група дітей загиблих, захоплених у полон або безвісно зниклих за особливих обставин працівників системи МВС у кількості 29 дітей, серед яких 12 дітей військовослужбовців Національної гвардії України, перебувала на оздоровчому відпочинку в Мюнхені, Федеративній Республіці Німеччина.

Для дітей було організовано насичену культурну та розважальну програму в місті Мюнхен, яка включала перегляд фільму та інтерактивну зону в Планетарії, відвідування Мюнхенської резиденції, вивчення німецької мови в Українському вільному університеті, відвідування Мюнхенського аеропорту, аквазони, прогулянку Англійським садом – одним з найбільших міських парків у світі, екскурсію до Світу БМВ та по місту тощо.

Група дітей відвідала прісноводне озеро Кімзее, яке місцеві жителі називають Баварським морем. Там дітлахи здійснили прогулянку по двох найбільших островах цього озера – занурились у життя острів’ян Фрауенкімзее та побували на екскурсії по палацу Херренкімзее, побудованого останнім баварським королем Людвігом II.

Також діти відвідали замок Нойшванштайн, бенедиктинський монастир в селі Етталь та невеличке містечко Обераммергау, в якому будівлі оздоблені фресками з казок або традиційними німецькими орнаментами.

Окрім того, у супроводі співробітників Генерального консульства України у місті Мюнхен делегація здійснила візит до Парламенту Баварії (Баварського ландтагу), де зустрілась з пані Президентом Парламенту Ільзею Айгнер. Також діти змогли поглянути на Мюнхен з оглядового майданчика у будівлі Ратуші та відвідати Баварську державну канцелярію, де зустрілись з пані Міністром з питань Європи Мелані Хумл.

«Подорож – це завжди відкриття чогось нового не лише у світі, а й в собі. Велике щастя бачити як діти під час поїздки змінюють свої погляди на життя: роздумують над розбудовою України із врахуванням побаченого за кордоном, починають мріяти про навчання в одному з іноземних вузів, відкривають нові можливості для себе тощо. Діти повернулись іншими. Впевнена, що позитивні емоції, які діти привезли з подорожі, мотивуватимуть їх до нових звершень та надаватимуть сили пережити події сьогодення, а список контактів точно поповниться новими друзями» – зазначила капітан Ірина Пучкова, яка супроводжувала дітей у поїздці до Мюнхену.

Національна гвардія України й надалі дбатиме про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей, забезпечуватиме допомогу родинам загиблих, поранених, полонених та тих, хто повернувся з полону.

Управління по роботі з особовим складом ДП ГУ НГУ

Перейти до вмісту