Нацгвардійці передають книги для поранених побратимів в межах проєкту МВС - НГУ

Проєкт «Книги героям» започаткувало Міністерство внутрішніх справ України. До закладів охорони здоров’я системи МВС, у яких лікуються захисники, передають україномовні художні та публіцистичні книги. До участі в проєкті залучені заклади освіти, науки, волонтери, підприємці.

У Луцьку працівники видання «Дім книги» відгукнулись на заклик нацгвардійців та передали у місцевий лікувальний заклад, де лікуються поранені військовослужбовці, майже сотню книг. Серед переданих видань – не лише пригодницька, а й мотиваційна література, автобіографічні книги таких постатей, як Генрі Форд, цікаві розвідки з історії України.

Також, кілька десятків україномовних художніх та публіцистичних книг зібрали й передали гвардійці побратимам у Хмельницькому.

«Радіємо, що хмельничани відгукнулися й підтримали нашу акцію зі збору книг для поранених захисників та захисниць, – говорить нацгвардієць Ярослав. – Це урізноманітнить їхнє дозвілля, поки вони лікуються та мають трохи часу на читання і, звісно, поліпшить психологічний стан бійців, допоможе відволіктися й покращити загальне самопочуття. Дякуємо кожному, хто долучився!» 

Передали книги у шпиталі також у Рівному та Чернівцях.

Водночас офіцери відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України спільно з представниками Управління освіти Деснянського району міста Києва передали художню, публіцистичну, документальну літературу до медичних закладів системи МВС.

Загалом в межах проєкту усіма підрозділами системи МВС було зібрано та передано понад 2000 книг.

Перейти до вмісту