Гвардійка закінчила міжнародний курс сержантів у Німеччині - НГУ

П’ятдесят захисників України з різних військових формувань Сил оборони України пройшли курс підготовки сержантського складу за стандартами НАТО на авіабазі Шпангдалем, що у Німеччині.

Одна з учасниць міжнародного курсу – нацгвардійка Юлія. Вона служить в Національній гвардії України понад 8 років, впевнено будує військову кар’єру і з натхненням користується будь-якими можливостями отримати нові знання та навички.

«Для мене війна почалася ще у 2014 році. У 2015 році я підписала контракт з Національною гвардією України, виконувала завдання в районі проведення АТО/ООС. Хочу сказати, що на сержантський склад покладено великий спектр дій. Тому сержанти мають вміти згуртувати та навчити людей. І на цьому курсі ми вивчали, як це робити найкраще», – зазначила вона.

Протягом трьох тижнів українські військовослужбовці, зокрема, і гвардійці, навчалися лідерства, тімбілдінгу, відпрацьовували навички з тактичної медицини ТССС (MARCH), практично відпрацьовували зачистку будівель, організацію охорони об’єктів тощо. Основна мета таких курсів – обмін практичним досвідом та обговорення напрацювань з сержантами інших підрозділів. В українських військових і європейських партнерів була можливість перейняти перевірені на практиці методики роботи з особовим складом.

«24 лютого 2022 року я зрозуміла, що потрібно боротися усіма способами та методами, щоб здобути Перемогу. Я мрію прокинутись від слів, що ми перемогли», – поділилася Юлія.

Національна гвардія України переймає досвід західних партнерів та активно впроваджує стандарти НАТО.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту