Денис Монастирський вручив нацгвардійцям 33 державні нагороди - НГУ

Сьогодні, 14 червня, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський вручив державні нагороди та відомчі відзнаки працівникам і військовослужбовцям підрозділів системи МВС.

Міністр зазначив, що сьогоднішнє нагородження можливе саме завдяки людям, які тут зібралися. Адже саме вони змогли зберегти Київщину під час наступу ворога.

«Від себе особисто, від імені Президента України та від усього керівництва Держави дякую за ваш труд, за вашу відвагу, за ваш героїзм, за те, що не побоялися ризикнути найдорожчим — життям — заради визволення України. Зараз на вас з гордістю дивляться кияни. Я щиро бажаю, щоб ваші діти змогли з такою ж гордістю подивитись на вас в день, коли Україна переможе», — зазначив очільник МВС.

«Сьогодні 25 військовослужбовців Національної гвардії отримали державні нагороди та ще 8 нагороджені відзнакою МВС – вогнепальною зброєю. Кожен гвардієць сьогодні робить свій внесок у захист держави, виконуючи завдання як у районах ведення активних бойових дій, так і правоохоронні функції задля безпеки наших громадян. Тож ці нагороди заслужені, так само, як і повага і довіра суспільства до своїх захисників»,– зазначив командувач НГУ генерал-лейтенант Юрій Лебідь

За проявлені особисту мужність та відвагу, стійкість та рішучість при виконанні військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя під час заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, указами Президента України нагороджено  військовослужбовців  та працівників НГУ.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту