Гвардійці завітали в один з дошкільних навчальних закладів міста Чернігів, де зустрілися з дітьми та вихователями дитячого садочку. Це була унікальна можливість познайомити діточок з нацгвардійцями та розповісти їм про особливості несення служби в Національній гвардії України та їх повсякденне життя.
Зустріч розпочалась зі знайомства та короткої інформації про Національну гвардію та її роль у захисті нашої країни. Військовослужбовці розповіли дітлахам про завдання, які виконують гвардійці, а також показали свою амуніцію та познайомили зі службовим собакою Джеком. Діти із задоволенням приміряли на собі каски та бронежилети гвардійців, а також дізналися більше про роботу та тренування чотирилапого захисника.
«Ми дуже раді, що можемо організувати таку зустріч між дітьми та нашими гвардійцями. Це чудова нагода показати дітям, якою є важлива робота Національної гвардії та які зусилля вкладають військовослужбовці для захисту нашої країни», – зазначив гвардієць Олександр.
Діти та вихователі підготували концертну програму для наших гвардійців, під час якої всі разом потанцювали та позмагалися в веселих дитячих іграх.
«Сьогодні в нашому садочку було справжнє свято, бо до нас в гості завітали військовослужбовці Національної гвардії України, які з перших днів повномасштабного вторгнення стали на захист нашого міста Чернігів і ми їм за це дуже вдячні. Наші діти рівняються на них, вони є для них прикладом. Прикладом мужності та сміливості. Ми мріємо про те, що наша Україна скоро почує таке довгоочікуване слово – перемога. І всі військові й біженці повернуться до себе додому», – подякувала завідувач Чернігівського ДНЗ Олена Ричкова.
На завершення зустрічі, діти та вихователі подарували гвардійцям коровай та обереги, які виготовили власноруч.
Група інформації та комунікації військової частини 3082