Чернігівські гвардійці зустрілися з вихованцями дитячого садочку (ВІДЕО) - НГУ

Гвардійці завітали в один з дошкільних навчальних закладів міста Чернігів, де зустрілися з дітьми та вихователями дитячого садочку. Це була унікальна можливість познайомити діточок з нацгвардійцями та розповісти їм про особливості несення служби в Національній гвардії України та їх повсякденне життя.

Зустріч розпочалась зі знайомства та короткої інформації про Національну гвардію та її роль у захисті нашої країни. Військовослужбовці розповіли дітлахам про завдання, які виконують гвардійці, а також показали свою амуніцію та познайомили зі службовим собакою Джеком. Діти із задоволенням приміряли на собі каски та бронежилети гвардійців, а також дізналися більше про роботу та тренування чотирилапого захисника.

«Ми дуже раді, що можемо організувати таку зустріч між дітьми та нашими гвардійцями. Це чудова нагода показати дітям, якою є важлива робота Національної гвардії та які зусилля вкладають військовослужбовці для захисту нашої країни», – зазначив гвардієць Олександр.

Діти та вихователі підготували концертну програму для наших гвардійців, під час якої всі разом потанцювали та позмагалися в веселих дитячих іграх.

«Сьогодні в нашому садочку було справжнє свято, бо до нас в гості завітали військовослужбовці Національної гвардії України, які з перших днів повномасштабного вторгнення стали на захист нашого міста Чернігів і ми їм за це дуже вдячні. Наші діти рівняються на них, вони є для них прикладом. Прикладом мужності та сміливості. Ми мріємо про те, що наша Україна скоро почує таке довгоочікуване слово – перемога. І всі військові й біженці повернуться до себе додому», – подякувала завідувач Чернігівського ДНЗ Олена Ричкова.

На завершення зустрічі, діти та вихователі подарували гвардійцям коровай та обереги, які виготовили власноруч.

Група інформації та комунікації військової частини 3082

Від admin

Перейти до вмісту