Гвардійці 27 Печерської бригади відвідали школярів однієї зі столичних гімназій - НГУ

Столичні нацгвардійці вкотре провели  урок з національно-патріотичного виховання для школярів. Цього разу бійці завітали до гімназії №283 міста Києва.

Після урочистого виконання Державного гімну України директор гімназії Володимир Гнатюк представив учням військовослужбовців 27 Печерської бригади Нацгвардії – людей, які не з чуток знають, що таке війна, боротьба за незалежність, втрати та перемоги. Адміністрація та учні закладу освіти підготували яскраву концертну програму для своїх гостей.

Своєю чергою гвардійці провели бесіду, яка торкалася тем: «За що ми воюємо?», «Що відрізняє нас від ворога?», «Що таке свобода?», «Чому саме ми переможемо?». На що від школярів ми отримали велетенську віддачу та активність у проведені розмови.

«Воїнам Нацгвардії важливо розуміти та чути з медіапростору про те, що люди знають про них, бачать їх роботу та пишаються ними. Це сильно підіймає бойовий дух та настрій бійців. Ми виконуємо поставлені службово-бойові завдання, охороняємо правопорядок та стратегічно важливі об’єкти. Всі ми – Сили оборони України й всі ми потребуємо вашої підтримки», – звернувся до школярів з промовою гвардієць Богдан.

Після закінчення заходів та неймовірного концерту, учні гімназії подарували захисникам саморобні ляльки-мотанки, які будуть оберегом та нагадуванням про те заради кого ми боронимо нашу Батьківщину.

Дякуємо за підтримку! Слава Україні!

Перейти до вмісту