Нацгвардійці провели «Урок звитяги» для учнів - НГУ

Чернігівські нацгвардійці відвідали місцеві навчальні заклади, де провели цікавий та освітній захід – «Урок звитяги». Військовослужбовці обговорили зі студентами на тему звитяг українського народу. Такі уроки надихають молодь і вчить їх цінувати та вшановувати військові досягнення та перемоги.

На першому етапі заходу, гвардійці розповіли старшокласникам та студентам про особливості несення військової служби в лавах Національної гвардії України. Про можливість отримання вищої освіти у Національній Академії Національної гвардії України. Підлітки дізналися про соціальний захист, фінансову підтримку, навчальний процес і дозвілля курсантів, а також спеціальності, які можна здобути у цьому навчальному закладі.

На другому етапі зустрічі військові інструктори показали учням основи надання домедичної допомоги при пораненнях та закріпили ці навички на практиці. Учні також мали змогу приміряти на собі військове спорядження та подивитись виступ кінолога зі службовим псом Джері-Лі. Під час якого він продемонстрував виконання команд із загального курсу дресування собак та затримав умовного злочинця.

«Молодь дуже зацікавлена інформацією про військову службу. Ба більше, багато хто зі студентів вже дуже добре обізнані, щодо надання домедичної допомоги та мають певні навички в накладанні турнікета. Я впевнений, що їхня допитливість та бажання навчатися допоможуть їм на шляху до успіху та служіння Україні», – зазначив інструктор з бойової підготовки Дмитро.

Бійці бригади «Червона Калина» також відвідали школярів місцевого ліцею. Учні початкової школи разом з вчителями зустріли військових з радістю, сміхом та ентузіазмом. Після хвилини мовчання в пам’ять про загиблих українських воїнів, оголосили програму уроку — великі командні змагання за право називатися козаками та козачками.

Діти поділилися на чотири команди в кожну з яких запросили одного військового, що був частиною команди й допомагав учасникам зі складними завданнями. Майже півтори години команди змагалися між собою та отримували оцінки.

По завершенню завдань команди отримали оцінки й було оголошено переможця. Всі учні отримали документ, що посвідчує їх приналежність до козацтва. Також адміністрація ліцею передала військовослужбовцям допомогу, щоб підтримати наших захисників.

«Ми організували цей захід та запросили на нього військових з нашої бригади «Червона Калина» для того, щоб вони могли хоча б на деякий час відволіктися від служби, з усіма її складнощами та стресом. Також багато наших учнів мають в сім’ї військового, тому присутність гвардійців на деякий час допомогла дітям згадати свого батька, мати, брата або сестру», — каже Леся Бенкич, педагог-організатор ліцею.

За матеріалами Північного ОТО та Західного ОТО

Перейти до вмісту