Нацгвардійці провели військово-патріотичний урок для школярів Прикарпаття - НГУ

Учні 11-го класу ліцею імені Миколи Сабата в Івано-Франківську мали нагоду стати учасниками військово-патріотичного навчання, що організували нацгвардійці Прикарпаття.

Під час навчання учням показали роботу службових собак, які відіграють важливу роль у військовій службі, як під час ведення бойових дій, так і під час затримання правопорушників.

Учасники також дізналися про особливості сучасної зброї, вчились зачищати окопи та надавати першу медичну допомогу пораненим.

«Ця подія мене просто вразила! Я не уявляла наскільки важко працюють службові собаки. Вони справжні герої. Побачити, як вони затримують злочинців було дуже цікаво. Вони настільки віддані та вправні. Також сподобалось, як гвардійці швидко та професійно можуть надати допомогу пораненим на полі бою. Це вимагає великої відваги та навичок і мене вразило, як вони працюють разом, щоб врятувати життя своїм товаришам», – ділиться враженнями учениця Ірина.

Особливо важливим моментом стало те, що кожен учень зміг на собі відчути атмосферу військової служби, примірявши військову форму та тримаючи в руках зброю. Це допомогло їм краще зрозуміти вимоги та відповідальність військової професії. Також кожен з учасників мав можливість власноруч накласти турнікет.

«Для нас, гвардійців, проведення військово-патріотичного навчання для школярів має величезне значення. Перше, це допомагає молоді зрозуміти важливість оборони своєї країни та готовності відстоювати її незалежність. Ми намагаємося передати їм дух патріотизму та гордості за Україну. По-друге, таке навчання розширює їхнє уявлення про військову службу та підготовку, яку потрібно пройти для захисту країни. Це може надихнути деяких із них обрати військову кар’єру у майбутньому або просто робити більше для країни в цивільному житті. Нарешті, важливо показати молоді, що військова служба – це не лише зброя та бойові дії, але й глибокі цінності, дисципліна, командна робота та готовність допомагати іншим. Ми намагаємося переконати їх, що будь-який внесок у безпеку та процвітання країни є важливим», – ділиться думками нацгвардієць Сергій.

Ініціатива гвардійців прикарпатського полку стала надзвичайно важливою для учнів, допомагаючи їм зрозуміти важливість військової служби та підтримки армії. Вона надала їм можливість відчути себе ближче до справжніх воїнів, які ризикують своїм життям заради безпеки та свободи України.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту