Чернігівські гвардійці провели міжвідомчий семінар з підготовки собак-детекторів - НГУ

Учасники семінару сфокусувалися на підготовці та ефективному використанні собак-детекторів у службово-бойовій діяльності. Заняття охоплювали як теоретичні аспекти, так і практичні вправи, спрямовані на розвиток умінь пошуку та ідентифікації зброї, набоїв та вибухових речовин.

Собаки-детектори – це спеціально навчені собаки, які залучаються до виявлення і розпізнавання певних запахів або предметів. Їх зазвичай задіюють до виконання правоохоронних функцій та пошуково-рятувальних операціях.

Під час тренувань значна увага приділялася ролі чотирилапих помічників у запобіганні нелегальному обігу зброї, набоїв, а також у виявленні вибухових пристроїв та боєприпасів залишених на полі бою або ж на територіях, які зазнали окупації.

«Такий обмін досвідом і знаннями між різними службами не лише сприяє підвищенню ефективності виконання поставлених завдань, але й поглиблює взаєморозуміння та співпрацю між відомствами, залученими у забезпеченні національної безпеки України», – зазначив начальник кінологічної служби старший лейтенант Ярослав Назаров.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту