Кінологи Навчального центру ім. Василя Вишиваного Національної гвардії України разом із своїми пухнастими побратимами продовжують нести постійну службу в зоні бойових дій щодо недопущення незаконного обігу зброї та наркотичних засобів.
![photo_5276280157230978380_y](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_5276280157230978380_y.jpg)
![photo_5276280157230978382_y](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_5276280157230978382_y.jpg)
![photo_5276280157230978383_y](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_5276280157230978383_y.jpg)
![photo_5276280157230978384_y](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_5276280157230978384_y.jpg)
![photo_5276280157230978385_y](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_5276280157230978385_y.jpg)
За час несення служби кінологічними парами Навчального центру тільки за один місяць було знайдено та вилучено у правопорушників:
– Зброю 13 шт.,
– Набої 6918 шт.,
– Магазини 56 шт.,
– Гранати 30 шт.,
– Запали 21 шт.,
– Гранатомети 4 шт.,
– Боєприпаси 60 шт.,
– Тротил 2300 шт.,
– Пластид 500 шт.,
– Міни 3 шт.,
– Пульт детонатора 2 шт.,
– Кабель детонатора 50 м
«Такі високі показники роботи кінологічних пар – це результат щоденної наполегливої праці та любові кінологів по відношенню до своїх вихованців.» – зауважив начальник кінологічної служби підполковник Оджиківський.
Разом ми здолаємо ворога!
Слава Україні!