Черкаські нацгвардійці провели «Урок мужності» для учнів однієї із загальноосвітніх шкіл міста - НГУ

Розпочався захід із короткого ознайомлення з діяльністю Національної гвардії України, де військовослужбовці розповіли школярам про свої основні завдання та функції.

Після цього медик-фельдшер 27-ї Печерської бригади Олександр Корнійчук на псевдо “Байкер” провів заняття з тактичної медицини. Учні відпрацювали вправність з надання першої домедичної допомоги, навчились оглядати постраждалу людину та зупиняли кровотечу за допомогою накладання турнікета.

«В реаліях сьогодення не лише школярам, а кожному потрібно знати, як зупинити різні види кровотеч, використовувати турнікет і в цілому надавати першу домедичну допомогу»,зазначив Олександр Корнійчук.

Гвардійські кінологи та їхні чотирилапі помічники продемонстрували вправи з загального та спеціального курсу дресирування службових собак, елементи послуху тощо.

«Кожен знає, що собака – найкращий друг людини. А коли це службовий пес, він стає надійним напарником під час виконання службових та бойових завдань», – пояснив дітям гвардієць Назар.

Також військовослужбовці продемонстрували різноманітне захисне спорядження, види зброї та дозволили учням випробувати навички її збирання та розбирання. Особливий інтерес серед школярів викликала снайперська гвинтівка, з якою сфотографувався практично кожен учень.

«Ми вдячні військовослужбовцям Національної гвардії України! Цей захід був дуже цікавим і пізнавальним. Наші учні дізналися, яким чином гвардійці виконують свої обов’язки та переносять важке військове спорядження. Зараз у наших дітей є багато позитивних прикладів для наслідування, і гвардійці – це один з них. Я впевнений, що вони виростуть як гідне покоління», – поділився враженнями директор школи Валерій Завіновський.

Група інформації та комунікації військової частини 3061

Перейти до вмісту