Чергова група дітей вирушила на оздоровчий відпочинок до Німеччини - НГУ

У Мюнхені, Федеративна Республіка Німеччина, у період з 24 березня по 4 квітня 2023 року проходить оздоровчий відпочинок 29 дітей загиблих, захоплених у полон або безвісно зниклих за особливих обставин військовослужбовців, поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, серед яких 12 осіб – діти військовослужбовців Національної гвардії України.

Поїздка організована Міністерством внутрішніх справ за сприяння Баварської державної канцелярії (Bayerische Staatskanzlei), Генерального консульства України в Мюнхені та Українського товариства «Рідна школа». Головна мета поїздки – психологічна реабілітація та відпочинок дітей від подій, які вони пережили через дії російського агресора.

У рамках програми перебування дітей у Мюнхені передбачені розважальні заходи, спілкування з однолітками з Німеччини, відвідування Баварської державної канцелярії, Парламенту Баварії, музеїв, радіо, аквапарку, екскурсії на озера і замки Баварії тощо.

Національна гвардія України дбає про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей, піклується про поранених військовослужбовців та родини тих, хто загинув.

Пресслужба НГУ

Від admin

Перейти до вмісту