Чергова група дітей вирушила на оздоровчий відпочинок до Німеччини - НГУ

У Мюнхені, Федеративна Республіка Німеччина, у період з 24 березня по 4 квітня 2023 року проходить оздоровчий відпочинок 29 дітей загиблих, захоплених у полон або безвісно зниклих за особливих обставин військовослужбовців, поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, серед яких 12 осіб – діти військовослужбовців Національної гвардії України.

Поїздка організована Міністерством внутрішніх справ за сприяння Баварської державної канцелярії (Bayerische Staatskanzlei), Генерального консульства України в Мюнхені та Українського товариства «Рідна школа». Головна мета поїздки – психологічна реабілітація та відпочинок дітей від подій, які вони пережили через дії російського агресора.

У рамках програми перебування дітей у Мюнхені передбачені розважальні заходи, спілкування з однолітками з Німеччини, відвідування Баварської державної канцелярії, Парламенту Баварії, музеїв, радіо, аквапарку, екскурсії на озера і замки Баварії тощо.

Національна гвардія України дбає про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей, піклується про поранених військовослужбовців та родини тих, хто загинув.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту