119 гвардійців отримали державні нагороди та відомчі відзнаки - НГУ

Сьогодні, 29 березня, Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко вручив державні нагороди, відомчі відзнаки та нагородну зброю понад сотні бійців і командирів Національної гвардії України з нагоди 9-ої річниці її створення.

На початку церемонії присутні спільно виконали Державний гімн України та вшанували пам’ять загиблих побратимів хвилиною мовчання.

«Для командування Національної гвардії, для керівництва МВС, для керівництва нашої держави кожен із вас є не тільки важливим, але й цінним. Тому що ви ті люди, які стали на захист нашої держави та вірні присязі, ви є найкращими в нашій країні. Тому кожному з вас я хочу сказати дякую за службу та стійкість», — наголосив у своєму вітальному слові Міністр внутрішніх справ.

Згідно з Указом Президента високою державною нагородою — Орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня — був удостоєний Командувач НГУ генерал-лейтенант Юрій Лебідь.

Серед нагороджених — солдати, сержанти, молодші й старші офіцери, а також генерали, які представляють різні підрозділи територіальних управлінь та оперативно-територіальних об’єднань Національної гвардії України.

«Дякую за те, що ви є і за вашу роботу. Переможемо, перемелимо й перетерпимо. Уперед до перемоги», — звернувся Командувач до своїх бійців.

Після нагородження Ігор Клименко побажав гвардійцям нових успіхів і перемог.

«Кожен із вас сьогодні отримав нагороди — від солдата до полковника й генерала. Ви сім’я, міцна сім’я… Я пишаюся кожним із вас», — сказав Міністр.

Департаменту комунікацій
Фото Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту