Нацгвардієць з побратимами в одному бою знищив 60 окупантів та три одиниці техніки - НГУ

Під час виконання бойового завдання із оборони Маріуполя старший солдат Олександр Аксьонов разом із побратимами, не зважаючи на численні обстріли та атаки ворога, займаючи бойову позицію, вів прицільний вогонь по окупантах, змушуючи їх відступати. 

 

20-річний Олександр з 2021 служить у лавах Національної Гвардії України. Особливо він відзначився під час оборони Маріуполя.

 

Під час бою Олександр Аксьонов разом із побратимами зірвали черговий наступ ворожих сил, знищили бронетранспортер, 2 бойові броньовані машини та близько 60 окупантів. Ворог обстріляв позиції нацгвардійців із мінометів, у результаті чого старший стрілець отримав численні осколкові поранення.

 

«Завжди прагну виконувати поставлені завдання, як би це складно не було. За час війни я був поранений, 9 місяців перебував у полоні, пережив тортури, але продовжую боронити Україну», – каже Олександр.

 

Зараз Олександр Аксьонов продовжує свою службу в лавах НГУ. Також він за свою сміливість та самовідданість нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Перейти до вмісту