Чемпіон з бальних танців, який служить в НГУ: «На війні, як у танцювальному спорті – наполеглива робота задля Перемоги» - НГУ

Ернест – 19 річний професійний хореограф. Понад десять років життя він присвятив своїй улюбленій справі. Завдяки твердості характеру та багаторічній праці йому вдалося здобути золото не тільки на чемпіонаті України, але й Європи. Свого часу, навчав дітей бальним танцям у своїй школі на Львівщині. Зараз Ернест боронить Україну в рядах Національної гвардії України.

Ще в дитинстві я спробував різні напрямки танців: хіп-хоп, брейк-данс та багато інших. А от бальні, мене все-таки зачепили. Бо вони розкішні, витончені. Там присутня гравітація, там показуєш самого себе. Загалом, це дуже красивий вид спортивних танців, від якого неможливо відвести очей», – розповідає гвардієць.

Ернест брав участь у чемпіонатах та конкурсах різних категорій, видів майже у всіх куточках України та за її межами. В Італії вони з партнеркою вибороли звання віце-чемпіонів Європи.

Ми працювали п’ять років. За цей час ми багато де були, багато що бачили… Навіть деколи руки опускалися… Але жар змагань дуже мотивує тому, що на кожному занятті ти вкладаєш себе, свої сили та багато часу. На заняття перед виступами йшло по шість-сім годин, бувало таке, що днями займалися, з залу не виходили», – згадує Ернест.

Хлопець ні на мить не зупинявся на досягнутому, тому ще паралельно навчав бальних танців дітей.

Я відкрив власну справу, але через півроку прийшла повістка. Я вирішив, що мушу пройти цей шлях, а вже потім планувати своє життя. Читаючи Присягу, надіваючи форму, ти розумієш, що тепер твоє завдання – стати на захист всього, що тобі цінне – на захист Батьківщини», – говорить Ернест.

Він проходив службу в Енергодарі у військовій частині Національної гвардії України. Після повномасштабного наступу РФ на Україну, тримає оборону на запорізькому напрямку.

На мою думку, людина, яка сидить на тій стороні кордону, вона не розуміє що робить, їй потрібна тільки влада. Але скільки людей померло через ці бажання. Скільки насильства. Я обурений від звірства ворога, який калічить людей, невинних дітей. В голові не вкладається», – зауважив військовослужбовець.

Ернест наголошує, що дуже пишається всією Україною та тим, як вона бореться за свою свободу у війні з ворогом:

Дивлячись на карти бойових дій, як наші хлопці «рвуть» їм зади, чесно, велика їм хвала і подяка, що їх гонять з нашої землі. На війні, як у танцювальному спорті – наполеглива робота тільки задля Перемоги».

Нацгвардієць впевнений, що після закінчення війни, буде продовжувати свій зірковий шлях з бальних танців – відкриє не одну школу в Україні та буде працювати на те, щоб зростити справжніх українських чемпіонів з танцю… Але зараз, як і всі українці, робитиме все, аби вигнати загарбників зі своєї рідної Землі!

Група інформації і комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту