«Буревій»: ГВАРДІЯ НАСТУПУ. Як все починалося - НГУ

МВС України запустило спецпроєкт, у якому розповідає про кожну з бригад «Гвардії наступу», формування яких почалось рік тому. У цій серії спецпроєкту ми покажемо бригаду «Буревій». 

Це 1 Президентська бригада оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка. Бойове з’єднання Національної Гвардії України.

«Не так страшно загинути, як не побачити Перемогу на власні очі!», – говорить кулеметник роти оперативного призначення штурмової бригади «Буревій» із позивним «Гамлет». Йому 33 роки. Військовослужбовець із таким літературним позивним на пам’ять цитує Тараса Шевченка та Леся Подерв’янскього. А все тому, що до війни він був звукорежисером на телебаченні, знімався у відео роликах, працював із зірками шоубізнесу. Але все змінилося із початком широкомасштабної війни. «Гамлет» добровольцем пішов служити в «Буревій» – бригаду нового типу, з сучасним озброєнням.

Нацгвардієць зі своїм бойовим підрозділом з 2022-го року побував у найзапекліших боях на Луганщині, брав участь у обороні міст та селищ на Донеччині. Зараз підрозділи бригади тримають лінію фронту на Луганщині. 

В складі цієї бригади служать мужні, мотивовані та добре навчені військовослужбовці. Гасло Бригади – «Бригада утилізації російських військових».

Детальніше про Бригаду «Буревій» дивіться у фільмі спецпроєкту ГВАРДІЯ НАСТУПУ. ЯК УСЕ ПОЧИНАЛОСЬ.

Департамент комунікації МВС України

Перейти до вмісту