Танкісти бригади «Хартія» розповіли про бойову роботу - НГУ

Танкісти бригади «Хартія» нині виконують службово-бойові завдання на Лиманському напрямку. 

Ми поговорили з ними перед приготуваннями до бойових стрільб на лінії зіткнення і дізналися як працювати танком у Серебрянському лісництві та що очікувати від ворога на даному напрямку.

З початком 2024 року каже Самурай ворог до «знакових» дат (Новий рік, Різдво, річниця вторгнення рф в Україну) намагався штурмувати наші позиції неодноразово, однак, не маючи результатів знову відходив на раніше займані рубежі. 

«Тактика ворога у лісі мінлива, бо тут противник нас вивчає, а ми його. Тому і ми, і ворог щоразу втілює воєнні хитрощі. Кремінський ліс дає перевагу тим, хто має технології і укріплені позиції. І така ситуація тут триває вже понад рік», – розповідає танкіст бригади «Хартія» Самурай.

“У нас добра взаємодія між суміжними підрозділами, на стиках між підрозділами ми теж прикриваємо один одного. Гвардійські бригади досить злагоджено передають один одному дані, адже ми розуміємо, що не можемо допустити заходу противника ні до себе на позиції, ні до сусідніх підрозділів», – додає Самурай.

Хартієць згадує, що до прикладу поблизу Оріхово, де він працював раніше, протитанкових засобів у противника на відстані 400 метрів було до 15 одиниць. Ситуацію з ПТРК противника на Лиманському напрямку відстежити важче, ніж серед степової зони, але військовий переконаний, що тут ситуація подібна.

 «Нам не соромно визнати, що ми потребуємо людей до підрозділу. Нам потрібні люди з логічним складом розуму, які можуть працювати з технікою, які бажають доєднатися до бригади, яка цінує людей і знає, як розумно працювати з технікою. Ми не росіяни, які воюють кількісно, ми українці, які через свою меншість повинні берегти все, що мають: як людей, так і засоби. Нам потрібна мотивація в очах, розуміння, що війна йде на наше знищення», – наостанок додає Самурай.

Перейти до вмісту