Бойовий медик Нацгвардії провів заняття для учнів столичної школи - НГУ

Заняття з домедичної підготовки вже неодноразово відбувалися у стінах столичних шкіл за сприянням офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ.

Сьогодні у столичній школі №329 «Логос» імені Георгія Гонгадзе таке заняття провів бойовий медик 27 Печерської бригади Національної гвардії України Олександр Корнійчук, відомий своїм псевдо Байкер, для учнів, які мріють отримати медичну освіту.

«Особливістю моїх тренінгів є невеликі групи слухачів, щоб кожна дитина змогла засвоїти необхідний матеріал, адже тут дуже важливо спостерігати за кожним рухом та слухати кожне слово інструктора, оскільки бути медиком в певній мірі значить, що ти не маєш права на помилку», – зауважив Олександр Корнійчук.

Під час тренінгу медик розповів та продемонстрував учням найпростіші невідкладні медичні дії, що виконуються безпосередньо у разі виникнення критичної ситуації, коли від швидкості та грамотності дій однієї людини може залежати життя іншої. Під час практичного заняття використовувалися муляжі та інше обладнання, що дало відчуття реальної ситуації.

Тому з перших хвилин Байкер відразу занурив дітей в атмосферу «порятунку життя». Учні з величезною зацікавленістю сприймали інформацію від бойового медика, практично відпрацьовували отримані теоретичні знання, засвоїли алгоритм надання домедичної допомоги.

Заняття було на стільки цікавим, що діти просто один по перед одного задавали питання військовим та намагались ще більше дізнатися про особливості роботи бойового медика.

«Молоде покоління розуміє, що наша країна знаходиться у стані війни й все, що вони дізнались на тренінгу, може знадобитись в будь-який час», – підсумувала заступниця директора Вертелецька Валентина.

Відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ

Перейти до вмісту