Військовослужбовці-нацгвардійці провели тренінг з домедичної допомоги для школярів однієї із столичних шкіл - НГУ

Школярі 270-ої столичної школи зустрічали у себе в гостях військовослужбовців Національної гвардії України. Бойові медики провели практичні та теоретичні заняття з домедичної допомоги. Учні дізнались, як зупиняти кровотечу, як діяти при опіках тіла, переломах, переохолодженні, зупинці серця тощо.

«Навички першої допомоги – критична необхідність для кожної людини, особливо в умовах війни. Саме від правильного алгоритму дій буде залежати стан потерпілого і чи буде він жити, адже це дозволяє зберегти життя поки приїде швидка допомога», – зазначив офіцер відділу цивільно-військового співробітництва майор Олександр Мальцев.

Діти із захопленням спостерігали за злагодженою роботою бойових медиків, мали змогу самі накладати джгут-турнікет, бандаж; дізнались, як перевірити чи людина при свідомості, та як звільнити дихальні шляхи. Школярам розповіли, як можна створювати джгути з підручних матеріалів; показали як здійснювати зовнішній масаж серця.

«Мета наших тренінгів – надати базові навички надання першої допомоги в умовах війни, навіть для цивільних осіб. Прості речі рятують життя. Ми сподіваємось, що ті знання, які діти отримали, як мінімум допоможуть засвоїти основи домедичної допомоги, а як максимум – врятують чиєсь життя», – підсумували військові медики.

Відділ Цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ

Перейти до вмісту