Під час своїх занять гвардієць на псевдо Байкер не тільки розповів про те, як надавати першу допомогу до приїзду медиків, але й навчав правильно користуватися перев’язувальними матеріалами та турнікетами на практиці, підкреслив важливість швидкої реакції та належних знань при непередбачуваних обставинах, де кожна секунда може вирішити долю постраждалого.
![001](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/001-2.jpg)
![002](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/002-2.jpg)
![004](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/004-2.jpg)
![005](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/005-2.jpg)
![008](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/008-1.jpg)
![009](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/009-1.jpg)
![011](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/011-1.jpg)
![012](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/012-1.jpg)
![014](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/014-1.jpg)
Військовий медик звернув увагу на необхідності наявності аптечок першої допомоги у навчальних закладах і наголосив на правильності їх комплектування, щоб вони включали всі необхідні засоби для надання допомоги в різних ситуаціях.
Свій виступ Олександр закінчив словами відомого англійського письменника Террі Пратчетта:
«В житті кожної людини є місце подвигу і бажано триматись від цього місця якомога далі». А від себе додав: «Але ви українці і повинні розуміти, що не можете покинути свого побратима в біді».
Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ