«Боги війни». Робота артилеристів бригади «Червона Калина» на південному напрямку (ВІДЕО) - НГУ

Артилерійські підрозділи бригади «Червона Калина» щодня і щогодини працюють, щоб кількість окупантів і ворожої техніки на українській землі зменшувалася. Сьогодні бригада воює на південному напрямку й завдає ворогу серйозних втрат. Завдяки злагодженим діям аеророзвідки та артилеристів бригади, кількість знищених цілей постійно збільшується.

Артилеристи бригади розповідають, що взаємодія з аеророзвідкою дозволяє швидко виявляти ворожі цілі й ефективно їх вражати. Щобільше, така співпраця дозволяє бачити поле бою в режимі реального часу й коригувати вогонь, що є гарантією серйозних втрат противника.

“Вражаємо живу силу противника, важке озброєння, броньовану техніку, бліндажі, артилерійські установки, міномети. Всі хлопці зацікавлені й надалі розвиватися та навчатися”, – розповідає командир гармати з позивним Мамай.

Воїни «Червоної Калини» розповідають, що запорукою ефективного виконання бойових завдань є злагоджена робота. Їхній підрозділ – це єдина команда, де кожен впевнений у своєму побратимові. Така злагодженість дозволяє якісно працювати й ефективно знищувати окупантів, а це – найголовніше.

Телеканал Суспільне Запоріжжя відвідав позиції бійців і підготував сюжет про роботу артилерії бригади “Червона Калина” на південному напрямку. Детальніше про роботу «богів війни» дивіться у сюжеті:

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту