«Близько 120 снарядів ми знищували щоденно». Сапер НГУ про початок великої війни, розмінування Київщини і хитрощі окупантів (ВІДЕО) - НГУ

Сьогодні гвардієць Дмитро служить в одному з розвідувальних підрозділів Національної гвардії України, проте зовсім нещодавно він був сапером та розміновував українську землю від російських мін, снарядів та інших вибухонебезпечних предметів. За це гвардійця нагороджено відзнакою – нагрудним знаком «За доблесну службу» ІІ ступеня.

На момент повномасштабного вторгнення чоловік працював у цивільній організації. Гвардієць пригадує, що вирішив піти на військову службу ще в перші дні великої війни. Зізнається, правда, що дещо вагався, адже не хотів залишати сім’ю. Проте вагався Дмитро не довго й бажання боротися з окупантами і захищати рідну землю перемогло. Це спонукало Дмитра приєднатися до лав львівських гвардійців, щоб вже весною 2022 року виконувати бойові завдання на Київщині.

«Ми займались знищенням боєприпасів. Їздили по позиціях де раніше знаходились російські війська. Снаряди були розкидані по всьому лісу, ми їх збирали, вивозили у визначене місце і знищували. Близько 120 снарядів знищували щоденно», – пояснює військовий.

Більше про розмінування Київщини і про те, як окупанти маскують вибухівку і намагаються перехитрити наших воїнів дивіться у відео:

Перейти до вмісту