«Яка війна? Я йду народжувати!». Історія сім’ї гвардійця у якого в перший день повномасштабної війни народилася донечка (ВІДЕО) - НГУ

Олександр на псевдо «Сава» – військовослужбовець Національної гвардії України.  У день повномасштабного вторгнення, коли Україна прокидалася від бомбардувань, у них з дружиною Яною народилась донечка. Цей день став для молодої сім’ї символом нового початку, нової надії та щастя. 

«У день повномасштабного вторгнення мої відчуття розділились. З однієї сторони я був безмежно щасливий, що в мене народилась друга донечка. З іншої – я розумів, які випробовування нас чекають», – пригадує гвардієць.

Олександр, побачивши, як його донька вперше відкриває очі й бачить світ, вирішив – найкраще, що він може зробити для неї і для своєї країни, це захищати їх. Тому він вступив до лав Національної гвардії України, аби стати на захист своєї родини та Батьківщини.

«Одразу я мобілізуватись не міг, адже моїй дружині робили кесарів розтин і вона потребувала моєї допомоги. Але як тільки я зрозумів, що дружина може справлятися без моєї опіки, то одразу пішов до військкомату. Донечці вже було шість місяців. Я відвіз дружину з дітьми до своїх батьків, там мені здавалось безпечніше, а сам вступив до лав НГУ», – розповідає Олександр.

Після тренування та підготовки, Олександра відправили на Запорізький напрямок де хлопець командував відділенням. Підрозділ  переважно займався евакуацією поранених з поля бою, хоча часто доводилося відбивати ворожі штурми.  

«Чоловік мені нічого не розповідав про те, чим він займається та які небезпеки і труднощі у нього виникають. Коли він вперше поїхав на фронт, то зв’язку з ним не було по декілька днів. Я через це дуже переживала, але він постійно заспокоював мене – казав, що в нього все добре і просто іноді немає зв’язку», – згадує дружина Яна.

Під час виконання одного з бойових завдань Олександр отримав контузію. Та травма не зупинила гвардійця й він продовжує службу й далі захищає найрідніше – свою сім’ю і свою землю. 

Детальніше про сім’ю гвардійця Олександра та Яни у котрих 24 лютого 2022 року народилася донечка дивіться в сюжеті:

Перейти до вмісту