Бійці Нацгвардії провели «Урок мужності» для вінницьких пластунів - НГУ

Нещодавно вінницькі гвардійці провели «Урок мужності» для пластунів місцевого куреня. Інструктора Національної гвардії України розповіли пластунам про особливості бойових дій сьогодні. Гвардійці поговорили з пластунами про героїзм українських воїнів на передовій і про те, що всі українці повинні бути готовими, щоб захищати нашу землю від російських загарбників.

Військовослужбовці Нацгвардії показали учасникам Пласту як надавати першу медичну допомогу в екстремальних ситуаціях і під час бойових дій. Гвардійці показали пластунам екіпірування військовослужбовців Національної гвардії, а також продемонстрували техніку накладання турнікета і розповіли про алгоритм «MARCH» – базовий алгоритм надання медичної допомоги у бойових умовах.

Старші пластуни розповіли молодшим про важливість цифрової безпеки сьогодні, а представники громадської організації «Жива історія» розповіли про різновиди й особливості військової форми українських воїнів у історичній традиції української армії.  

«Вдячні всім інструкторам за те, що наші учасники отримали теоретичні та практичні навички, які є дуже актуальними зараз. Ми пишаємося провідним юнацтвом, що є активними громадянами країни та допомагають її розвитку!», – підсумувала організаторка заходу Анна Бояновська.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту