Напередодні Дня Соборності України гвардійці військової частини 3082 завітали до школярів молодших класів однієї зі шкіл Чернігова.
Військовослужбовці розповіли дітям значимість цього свята, а саме про тяжкий шлях втілення української мрії – об’єднання сходу і заходу в єдину державу. Учні дізналися про події, які сприяли формуванню сучасної України, справжніх героїв, що виступали за незалежність та боролися за права українського народу.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/2-27.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/3-25.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/4-22.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/5-18.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/6-16.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/7-15.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/8-13.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/1-29.jpg)
«Дуже добре коли діти молодших класів цікавляться історією своєї держави та поважають військових. Ми можемо бути впевнені у майбутньому поколінні нашої країни», – зазначив інструктор Олександр.
Також гвардійці розповіли дітям про особливості служби в лавах Національної гвардії України та продемонстрували свою екіпіровку. Кожен з учнів мав змогу приміряти на собі бронежилет та каску і відчути себе справжнім захисником України. Учасники зустрічі отримали масу позитивних емоцій від спілкування.
Група інформації та комунікації Північного Київського ТУ НГУ