Академічний ансамбль Нацгвардії відвідав підрозділи гвардійців на Львівщині та Прикарпатті - НГУ

Нещодавно Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України виступив перед військовослужбовцями НГУ у Львові та Івано-Франківську. 

Зі сцени лунали популярні народні та сучасні українські композиції, які надихнули гвардійців позитивною енергією.

«Концерт був чудовим! Ансамбль зміг на декілька годин дати нам змогу забути про всі турботи і страхи, й поринути у світ творчості. Кожна пісня й виступ заряджали нас позитивом, – поділився нацгвардієць Олексій.

Гвардійці щиро й емоційно сприйняли виступ артистів і після завершення ще довго спілкувалися з виконавцями.

“Ми відчули справжню енергію під час виступу Академічного ансамблю пісні й танцю Національної Гвардії України. Такі події наповнюють наше місто духом патріотизму, надихають нас на великі справи. Бажаємо ще багато подібних концертів, які підіймають настрій та згуртовують громаду”, – зазначив військовослужбовець Нацгвардії Прикарпаття.

Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України відомий не лише в Україні, а й далеко за межами Батьківщини. Він гастролював у США, Німеччині, Іспанії, Франції, Латвії та інших країнах. Виступи, котрі ансамбль готує для наших військовослужбовців не лише розважають глядачів, але й викликають в них глибокі почуття патріотизму та гордості за свою країну. Такі заходи є важливим елементом національної культури.

Перейти до вмісту