Бійці Нацгвардії невтомно знешкоджують російських окупантів - НГУ

Понад 300 російських загарбників були знищені або поранені бійцями підрозділів  оперативного призначення НГУ. Ще майже сотню окупантів до статистики втрат загарбників додали спецпризначенці Нацгвардії. Черговий тиждень — чергові втрати для країни-агресорки.

Про це, у четвер, повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

“На минулому тижні підрозділи оперативного призначення Національної гвардії вздовж всієї лінії зіткнення активно нищили окупантів, знижуючи їх бойовий потенціал. У полон було взято 9 військовослужбовців армії рф. Поза тим, підтверджено знешкодження 354 окупантів, з яких 159 – назавжди. Також підтверджено знищення ворожої техніки, транспорту та спецзасобів, серед яких одна БМП, дві ББМ, чотири артилерійські системи, 27 одиниць автотранспорту, один міномет, 220 БпЛА, одна антена РЕБ, 8 бліндажів з особовим складом, 22 скупчення особового складу, дві одиниці інженерної техніки, 7 складів з БК”, — повідомив він. 

Разом з тим, спецпризначенці Національної гвардії знешкодили 74 військовослужбовця рф (58 з них — назавжди), а у озброєнні та військовій техніці ворог втратив один танк, три міномети, один БпЛА, 29 одиниць автомобільної техніки, два засоби ППО (а саме ЗУ-23-2 та ЗРК “Стріла-10” на базі МТЛБ), один баггі, один засіб зв’язку та РЕБ, одна одиниця спеціальної техніки. Спецпризначенцям також вдалося пошкодити 2 самохідних артилерійські установки, три міномети та дві одиниці автотехніки. 

Непроста та безкомпромісна боротьба за звільнення нашої землі від окупантів триває і триватиме до ліквідації останнього загарбника! 

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту