Підрозділи оперативного призначення знищили 30 бліндажів з особовим складом - НГУ

Бойовий потенціал ворога можна просто обговорювати, а можна — знижувати. Нацгвардійці з підрозділів оперативного та спеціального призначення обрали саме друге. Хоч це і набагато складніше, та наші воїни гідно справляються з поставленими задачами. Про це говорять цифри підтверджених втрат ворога.

На минулому тижні майже на всіх напрямках велися інтенсивні бойові дії, до яких були залучені нацгвардійці з різних оперативних та спеціальних підрозділів НГУ. Про це, в четвер, повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

“Підрозділи оперативного призначення Національної гвардії вздовж всієї лінії зіткнення активно нищили окупантів, знижуючи їх бойовий потенціал. Підтверджено знешкодження 412 окупантів, з яких 186 – назавжди. Знищено одну ББМ, три артилерійські системи, 23 одиниці автотранспорту, один міномет, 155 БпЛА, 13 FPV-дронів, 30 бліндажів з особовим складом, 10 місць скупчення особового складу, одну одиницю інженерної техники та 9 складів з боєкомплектом”, — поінформував він.

Разом з тим, спецпризначенці Національної гвардії додали до переліку ворожих втрат ще 14 знешкоджених армійців ворога (з яких 7 — назавжди), один ПТРК, одну установку РСЗВ БМ-21 “Град”, чотири міномети, одну артилерійську систему, 17 одиниць автомобільної техніки, три одиниці спеціальної техніки, один засіб РЕБ. Варто додати, що також було пошкоджено один танк, один ЗРК “Оса” та навіть один баггі.

Впевнено наближаємо нашу перемогу!

Пресслужба НГУ 

Перейти до вмісту