Артилерія Національної гвардії забезпечує стабільну вогневу підтримку для СОУ - НГУ

Підрозділи артилерії НГУ активно працюють на багатьох відтинках лінії бойового зіткнення. Так, протягом тижня артилерійські системи Нацгвардії не вщухали на Харківському, Лиманському, Мелітопольському та інших напрямках. Результати роботи гвардійців-артилеристів говорять самі за себе.

Про це, у четвер, повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович. 

“Впродовж минулого тижня артилеристи Національної гвардії безжально нищили ворога та забезпечували вогневу підтримку підрозділів Сил оборони України. Так, на різних напрямках, гвардійці-артилеристи виконали близько 2000 вогневих завдань. Результатом стало підтверджене знешкодження 201 особи з числа російських військових. 82 загарбника — назавжди. Також підтверджено ураження 6 бліндажів, 5 одиниць автотранспорту, одного міномету”, — розповів він. 

Артилерійські підрозділи Національної гвардії продовжують виконувати свій обов’язок, забезпечуючи вогневу підтримку для підрозділів усіх складових Сил оборони та вражаючи ворожі цілі на лінії зіткнення і в тилу противника. 

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту