![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo-8-2.jpg)
Гвардійці 50-го полку Національної гвардії, що на Прикарпатті, зустрілися зі студентами курсу підготовки офіцерів запасу Івано-Франківського національного медичного університету. Під час зустрічі з молоддю бійці ділилися власним досвідом та знаннями. Вони розповіли студентам про зразки озброєння, яке використовують для бойових завдань, а також розповіли про власний досвід надання домедичної допомоги в умовах бойових дій.
![photo-2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo-2-5.jpg)
![photo-4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo-4-3.jpg)
![photo-6](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo-6-3.jpg)
![photo-9](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo-9-3.jpg)
![photo-14](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo-14-1.jpg)
![photo-15](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo-15-1.jpg)
![photo-18](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo-18.jpg)
«Зустріч із гвардійцями є надзвичайно важливим кроком у професійному розвитку студентів. Сьогодні вони мали чудову можливість взяти на озброєння досвід та знання гвардійців 50-го полку, які не лише поділилися зі студентами інформацією про озброєння, але й власним бойовим досвідом. Вже зараз студенти-медики розуміють важливість своєї роботи в майбутньому та виявляють активний інтерес до військової тематики», – ділиться думками старший викладач кафедри медицини катастроф та військової медицини полковник у відставці Михайло Лесіцький.
За декілька років молоді студенти-медики будуть присягати на вірність народу України й такі зустрічі необхідна передумова того, що молоді люди свідомо й підготовлено зможуть долучатися до лав українського війська.
Пресслужба НГУ