Бійці Нацгвардії навчали студентів-медиків основам тактичної медицини у бойових умовах - НГУ

Гвардійці 50-го полку Національної гвардії, що на Прикарпатті, зустрілися зі студентами курсу підготовки офіцерів запасу Івано-Франківського національного медичного університету. Під час зустрічі з молоддю бійці ділилися власним досвідом та знаннями. Вони розповіли студентам про зразки озброєння, яке використовують для бойових завдань, а також розповіли про власний досвід надання домедичної допомоги в умовах бойових дій.

 

 «Зустріч із гвардійцями є надзвичайно важливим кроком у професійному розвитку студентів. Сьогодні вони мали чудову можливість взяти на озброєння досвід та знання гвардійців 50-го полку, які не лише поділилися зі студентами інформацією про озброєння, але й власним бойовим досвідом. Вже зараз студенти-медики розуміють важливість своєї роботи в майбутньому та виявляють активний інтерес до військової тематики», – ділиться думками старший викладач кафедри медицини катастроф та військової медицини полковник у відставці Михайло Лесіцький.

За декілька років молоді студенти-медики будуть присягати на вірність народу України й такі зустрічі необхідна передумова того, що молоді люди свідомо й підготовлено зможуть долучатися до лав українського війська.

 

Пресслужба НГУ

 

Перейти до вмісту