Нацгвардійці знищили БпЛА «Ланцет» із автомата - НГУ

На Запорізькому напрямку бійці 3 бригади оперативного призначення «Спартан» знищили ворожий ударний БпЛА «Ланцет» зі стрілецької зброї.

Безпілотний літальний апарат, який рухався зі сторони тимчасово окупованих територій в напрямок позицій українських військ помітили артилеристи групи спостереження.

«Ми помітили ворожий БпЛА, який рухався в напрямок розміщення бойової техніки суміжних підрозділів, про що відразу сповістили вище командування, за наказом було відкрито вогонь зі стрілецької зброї», – зазначив нацгвардієць на позивний Демон.

Точними пострілами трьох військовослужбовців зі стрілецької зброї, а саме АК-74, ворожий БпЛА було вражено. Вибухнувши в небі, залишки «Ланцету» впали в 30 метрах від своєї цілі.

На даному напрямку фронту працювати зі стрілецької зброї по БпЛА окупанта таких як «ZALA», «Орлан» та «Ланцет» доводиться майже щодня. За словами військовослужбовців, знищити подібну ціль в небі з автомату Калашникова майже неможливо. Проте, це доводить, що бійці Гвардії наступу «Спартан» готові майстерно виконувати різноманітні бойові завдання.


Служба інформації та комунікації військової частини 3017

Перейти до вмісту