Батько та син з Херсона захищають Україну на різних напрямках фронту - НГУ
Херсонщина, 2022 рік. Життя Володимира, відомого на псевдо Мандрівник, було сповнене щоденних клопотів і приємностей. Та з початком повномасштабного вторгнення рф все змінилося.
 
 
Окупація рідної домівки стала нестерпним болем. Як тільки Херсон звільнили, Володимир, не вагаючись, вирушив до ТЦК, щоб стати до лав Херсонського полку Національної гвардії України.
 
 
Це рішення не було спонтанним. Ще до звільнення правобережжя Херсонщини в ньому зріло прагнення захищати рідну землю. Його син, з яким вони нерозлучні, також служить у Нацгвардії. Він зустрів війну на Харківщині, а зараз боронить Україну на сході. За його плечима – запеклі бої під Соледаром, Слов’янськом та Роботино.
 

 
Володимир та його син стали втіленням родинного єднання та мужності. Незважаючи на те, що вони виконують бойові завдання на різних напрямках, їх зв’язок залишається непорушним.
 
“Хоча б раз на добу пишемо один одному, щоб знати, що все добре. Достатньо крапки або смайлика, бо розуміємо, що не завжди є можливість поговорити”, – зізнається Володимир. Ці короткі повідомлення – символ їхньої підтримки, нагадування про те, що вони живі і в безпеці.
 
Відстань і бойові дії не стали перешкодою для їхньої традиції – ділитися один з одним смішними відео, щоб підтримувати бойовий дух і надію.
 
Святкувати визначні дати їм доводиться з огляду на військові реалії: “Святкуємо де доведеться. Але все одно якісь подарунки робимо один одному. Я через побратимів прошу купити та подарувати йому подарунок або сам надсилаю поштою. Звісно ж, телефонуємо в такі дні та вітаємо”.
 
“Є плани, і вони прості. Війна навчила жити тут і зараз. Мрії банальні: сім’я, робота. Бажання теж прості – радіти життю”, – підсумовує Володимир.
 
Історія цих двох мужніх чоловіків надихає. Їхня єдність, віра та надія – це те, що дає сили йти далі до перемоги.
 
Сьогодні, в День батька, ми згадуємо про всіх, хто боронить нашу землю, про нерозривний зв’язок між батьками та дітьми, про силу родинного єднання. Бажаємо всім українським батькам міцного здоров’я, незламності духу та швидкого повернення до своїх родин!
 
Група інформації і комунікації Південного ТУ
Перейти до вмісту