«Багато чого вирішують очі в небі – це війна дронів і артилерії»: волинський нацгвардієць розповів про специфіку роботи (ВІДЕО) - НГУ

«Специфіка роботи оператора БПЛА трішки тяжка, я б так сказав, є свої плюси та мінуси. Для ворога, ми пріоритетна ціль, для знищення якої вони використовують досить багато сил і засобів, живої сили й техніки. Квадрокоптер набагато більше приносить збитків на полі бою, до всього ми є очі в небі, які бачать що робити нашим хлопцям далі, і на що чекати за пару сотень метрів», – розповідає волинський нацгвардієць Андрій.

Робота на таких БПЛА, містить широкий спектр характеристик, це й апаратне забезпечення (жорсткий та програмний рівень), алгоритми управління, сенсори, енергетичні системи та комунікаційні протоколи. Всі вони взаємодіють між собою для забезпечення ефективної та безпечної роботи дрона в різних ситуаціях при виконанні завдання.

«Технології не стоять на місці все постійно змінюється, тому в навчальних центрах на полігонах ми вдосконалюємо свої навички, і на таких навчаннях ціллю номер один є знищення розташування ворога», – говорить гвардієць.

Військові оператори на квадрокоптерах повинні бути добре навченими в управлінні, вміти ефективно аналізувати отриману інформацію та взаємодіяти з іншими членами команди для досягнення поставлених цілей у сфері військових операцій.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту