Артилеристи Нацгвардії виконали понад 460 вогневих задач - НГУ

Артилеристи Національної гвардії України протягом минулого тижня забезпечили вогневу підтримку підрозділів та знищили близько 80 осіб противника, 3 міномети з розрахунками та 2 одиниці автомобільної техніки на Лиманському, Донецькому та Запорізькому напрямках.

Про це, в четвер, під час брифінгу в Military Media Center, розповів заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.
«Гвардійці – артилеристи забезпечили вогневу підтримку підрозділів на Лиманському, Донецькому та Запорізькому напрямках. Протягом тижня виконано 460 вогневих завдань, підтверджено знищення близько 80 осіб противника, трьох одиниць мінометів 120 калібру з розрахунками та двох одиниць автомобільної техніки», – сказав він.
За словами полковника Миколи Уршаловича також активно працювали розвідники Національної гвардії. На минулому тижні вони виявили 234 цілі противника, а групи аеророзвідки 27-ї Печерської бригади на Лиманському, Донецькому та Запорізькому напрямках виявили та у взаємодії з артилерійськими підрозділами знищили: 4 САУ, 2 гаубиці, 6 бойових броньованих машин, 2 одиниці спеціальної гусеничної та 12 одиниць автомобільної техніки.
 
Крім цього, авіація Національної гвардії України протягом минулого тижня здійснила 4 бойові вильоти для вогневого ураження противника та 5 вильотів для виконання завдань розвідки та корегування вогню артилерії.
 
Кожен гвардієць щоденно виконує завдання для того, щоб наближати нашу перемогу.
 
Пресслужба НГУ
Перейти до вмісту