Гвардійці знищили понад 100 окупантів, бронетехніку та 2 БпЛА – Микола Уршалович - НГУ

Оперативні підрозділи Національної гвардії України на всіх рубежах та напрямках ведення бойових дій знищили понад 100 російських окупантів.

Про це, у четвер, під час брифінгу в Military Media Center розповів заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Гвардійці продовжували наносити втрати ворогу у живій силі та техніці. За минулий тиждень підтверджено знищення підрозділами Національної гвардії: понад 100 окупантів, 2 бронетехніки та 2 БпЛА» — сказав він.

Микола Уршалович також розповів, що на Лиманському напрямку ворог намагався покращити тактичне положення, вів безуспішні наступальні дії в районі Білогорівки та Серебрянського лісництва. На Бахмутському напрямку противник продовжував нести невиправдані втрати та в цілому діяв за нав’язаним йому сценарієм зі знекровлення та виснаження власних підрозділів, в умовах неспроможності перехопити стратегічну ініціативу у Сил оборони України.

«На Авдіївському напрямку загарбники вели наступальні дії в районах Авдіївки, Водяного та Первомайського, але успіху не мали», — підкреслив він.

За словами Миколи Уршаловича гвардійські підрозділи протиповітряної оборони «приземлили» 2 ворожі повітряні цілі. Зокрема мобільна вогнева група 16 окремого батальйону охорони громадського порядку НГУ в районі Херсону зі стрілецької зброї збила ворожий БпЛА «Zala-421». А 30 квітня особовий склад 31 бригади охорони громадського порядку імені генерал-майора Олександра Радієвського НГУ зі стрілецької зброї збив ворожий БпЛА «MAVIC-3» в районі Серебрянського лісництва.

Підрозділи Національної гвардії України залучені до бойових дій на передньому краї, не зважаючи на нарощення противником вогневого впливу, продовжують стійко боронити визначені рубежі на Куп’янському, Лиманському, Сіверському, Авдіївському, Запорізькому та Херсонському напрямках.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту