Сапери Нацгвардії обстежили 370 га місцевості в Херсонській області - НГУ

Зведений загін розмінування Національної гвардії України протягом минулого тижня обстежив близько 370 га місцевості в Херсонській області та знешкодив 45 вибухонебезпечних предметів.

Про це, в четвер, під час брифінгу в Military Media Center, розповів заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.
«Продовжує виконання завдань з гуманітарного розмінування територій сільськогосподарського призначення Херсонської області зведений загін розмінування. Загалом за цей час в районі населених пунктів Висунці та Музиківка було обстежено близько 370 га місцевості, 1,5 км доріг, 9,6 км ліній електропередач і знешкоджено 45 вибухонебезпечних предметів», – сказав він.
 
Крім того, полковник Микола Уршалович зазначив, що групами розмінування Національної гвардії у Запорізькій, Луганській, Харківській та Миколаївській областях за минулий тиждень було обстежено близько 115 га місцевості, 10 км доріг та знешкоджено 27 вибухонебезпечних предметів.
 
Пресслужба НГУ
Перейти до вмісту