Завжди там, де треба. Позивний Росомаха - НГУ

У Волновасі, під час найзапекліших боїв Антон на позивний Росомаха ніколи не піддавався емоціям та завжди надавав практичну і психологічну допомогу побратимам.

Його реакції позаздрили б усі леви, а по бойовій підготовці та замахам на ворожі угрупування він не зрівняється навіть з росомахами. Звідси і позивний у гвардійця Антона.

За весь час російсько-української війни росіяни ніколи не давали реального зеленого коридору мирним мешканцям. Завдання підрозділу Антона було тісно пов’язане з організацією евакуації цивільних мешканців. Для цього необхідно було максимально утримувати кожен об’єкт, будинок чи завод.  Забезпечити евакуацію цивільних можна було тільки вигравши час, воюючи за кожен метр, як тільки можливо довго не допускати окупантів в місто і уповільнити їх просування.

Підрозділ Національної гвардії Антона, разом із бійцями ЗСУ понад 4 місяці мужньо стримували навалу російської армії на оборонних рубежах Волноваха — Велика Новосілка. Мужність і відданість справі українських воїнів на українській землі вражає. Одна з визначних гвардійських операцій- бронегрупа з 7 чоловік створювала вогневу відсіч росіянам, ніби там був цілий взвод українських військовослужбовців. Орки так і не змогли до останнього підступитись до будинку.

Побратими розповідають, що у Антона «дар» відчувати момент крайньої небезпеки, і на його рахунку багато врятованих бійців завдяки цьому. Про один з них «Росомаха» розповідає:

«Після розвідки ми повертались на базу. Мій брат по зброї одягнув бінокль аби подивитись чи привели ми за собою російський хвіст. Почало щось шуміти у небі, а це означає що треба ховатись. Я побачив, що у нього просто заплутався бінокль з ременем до АК. Він стояв під вікном не міг залізти на 1 поверх за стіну. Я взяв його за шкребки і підтягнув до себе у квартиру. Мить: і там де щойно стояв мій побратим — прилітає міна».

«Я завжди дивуюсь за що мені дякують, адже я не зробив нічого такого, на що б не спромоглась інша людина на моєму місці», — додає гвардієць Антон «Росомаха».

Група інформації та комунікації Центрального ТУ

Перейти до вмісту