6 бригад «Гвардії наступу» готові виконувати завдання Сил оборони України - НГУ

Бригади Національної гвардії, які є частиною «Гвардії наступу», вже сформовані та готові до виконання завдань Сил оборони України.

Про це, у четвер, під час брифінгу в Military Media Center розповів заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Шість бригад Національної гвардії, які є частиною «Гвардії наступу» – сформовані, укомплектовані особовим складом і готові виконувати завдання у складі Сил оборони після отримання відповідного завдання. У процесі 7-ма бригада «Хартія», про формування якої було оголошено у квітні», — сказав він.

За словами Миколи Уршаловича, наразі сформовані бригади доозброюються і ще кілька тижнів вони проходитимуть бойове залагодження.

«Зараз бійці, які уже пройшли всі етапи відбору і зараховані до штурмових бригад «Гвардії наступу», в міру формування навчальних взводів і рот тренуються на полігонах»,– зазначив він.

Микола Уршалович підкреслив, що заходи підготовки проводяться паралельним методом, тобто певні підрозділи вже проходять колективну підготовку, а для когось має розпочатися індивідуальна. Заняття з індивідуальної підготовки проводять інструктори, які в більшості мають бойовий досвід. Особовий склад навчається діяти в різних видах бою та різноманітних умовах бойової обстановки.

«Кожен офіцер, сержант і солдат «Гвардії наступу» вмотивований і розуміє, що від нього особисто, від кожного підрозділу, кожної бригади буде залежати успіх звільнення нашої землі від агресора», — запевнив він.

Тактичні навчання, якими завершується підготовка, проводяться безпосередньо під керівництвом командирів підрозділів та обов’язково з бойовою стрільбою.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту