Гвардійські сапери знешкодили 136 вибухонебезпечних предметів на Херсонщині - НГУ

Зведений загін розмінування Національної гвардії України продовжує виконувати завдань з гуманітарного розмінування територій сільськогосподарського призначення Херсонської області. Гвардійські сапери вже обстежили близько 960 га місцевості та знешкодив 136 вибухонебезпечних  предметів.

Про це, у четвер, під час брифінгу в Military Media Center повідомив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Загалом в районі населених пунктів Безводне та Музиківка було обстежено близько 960 га місцевості, 9,5 кілометра доріг, 13 кілометрів ліній електропередач і знищено (знешкоджено) 136 вибухонебезпечних  предметів», — сказав він.

За словами полковника Миколи Уршаловича також групи розмінування Національної гвардії у Запорізькій, Луганській, Харківській та Миколаївській областях протягом минулого тижня обстежили близько 15 км доріг та знищили 15 вибухонебезпечних предметів.

Гвардійці беруть активну участь у поверненні до мирного життя на звільнених територіях, забезпечуючи їх розмінування, доставку гуманітарної допомоги, проведення контрдиверсійних заходів, патрулювання і несення служби на блокпостах.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту