34 військовослужбовців НГУ отримали державні та відомчі нагороди (ФОТОРЕПОРТАЖ) - НГУ

У День Української Державності міністр внутрішніх справ Денис Монастирський вручив військовослужбовцям, поліцейським, рятувальникам, медикам та працівникам системи МВС державні та відомчі нагороди.

За високу професійну майстерність, проявлену особисту мужність та відвагу, стійкість та рішучість при виконанні військового та службового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя під час заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, бездоганне служіння Українському народу  були нагороджені 129 осіб. З них 31 отримали державні нагороди, ще 98 отримали відомчі відзнаки та вогнепальну зброю.

«У сьогоднішньому виступі Президент Володимир Зеленський зазначив, що кожен день, сьогоднішній, вчорашній і завтрашній, буде Днем Української Державності. Зараз ми знаходимось в епіцентрі великих історичних подій, які увійдуть у життя кожного з нас важливою сторінкою. Можу сказати, що найважливіші події і подвиги кожного з нас ще попереду, як і наша перемога — також ще попереду. Від нашої єдності, від нашої стійкості і від нашої мужності залежить перемога у цій війні. Будьмо достойні української державності, будьмо достойні себе, адже за нами свята Софія, за нами Маріуполь, за нами Донецьк, за нами Крим, за нами вся Україна», — сказав Денис Монастирський. 

Міністр зазначив, що кожен з присутніх потом і кров’ю виборював і продовжує виборювати державність для України.

«У День державності України усі ми добре розуміємо, що та страшна війна, яка сьогодні триває, ведеться зокрема і за право поважати нашу історію, за право поважати наших пращурів, за право вважати себе вільною і незалежною державою. Не придатком, не автономією, а саме незалежною державою. Саме тому цей день відзначають, зокрема, й ті, хто її захищає, ті хто бореться за її безпеку по всій території», — додав міністр.

Очільник МВС подякував усім нагородженим за їхній внесок у захист незалежності країни. Він побажав присутнім відсвяткувати наступний День Української Державності уже на конституційно-визнаних кордонах України і в кожному звільненому місті нашої держави.

За матеріалами Департамент комунікації МВС України

Перейти до вмісту