![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/0-1.jpg)
3 початку повномасштабної військової aгpecії російської федерації проти України особовий склад Національної гвардії України з перших днів вторгнення виконує службово-бойові завдання із забезпечення територіальної цілісності та Незалежності України.
Так, ще один гвардієць відзначився відвагою та бойовою стійкістю у війні з окупантом. За проявлену пильність на місці несення служби строковик Національної гвардії України отримав медаль “За сприяння Збройним силам України” від Головнокомандувача Збройних сил України генерала Валерія Залужного.
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/1-33.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/2-23.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/3-24.jpg)
Попередній
Наступна