Зупиняти ворожі навали. Мінометні підрозділи «Червоної Калини» провели навчання - НГУ

Мінометні підрозділи бригади «Червона Калина», котрі воюють на Південному напрямку, провели навчання. Військовослужбовці Нацгвардії відпрацьовували роботу з мінометами калібру 82-мм, вдосконалювали навички ведення і коригування вогню, тренувалися швидко розгортатися і займати вигідні для ведення бою позиції. 

Попри простоту пристрою, міномети ефективно можуть знищувати та подавляти вогневі засоби противника, а також зупиняти масовані штурми ворожої піхоти. Окрім того, мінометні розрахунки підтримують дії нашої піхоти, дозволяють нашим бійцям бути більш маневреними, водночас сковуючи ворожі сили на полі бою. Саме тому важливо, щоб робота мінометників «Червоної калини» була швидкою, точною й ефективною. Постійні тренування допомагають досягати бажаного результату. 

Ефективна робота мінометних розрахунків – це не лише швидкість, але і влучність. Тому під час навчань особливу увагу було приділено роботі навідників, котрі відточували навички вогню по цілях. Ці вміння сьогодні критичні, адже злагоджена робота мінометних розрахунків і аеророзвідників бригади дозволяє швидко виявляти ворожі цілі з повітря і знищувати їх на землі.

Бійці «Червоної Калини» постійно тренуються та вдосконалюють навички ведення бою. Це дозволяє їм більш ефективного знищувати війська окупантів, зупиняти ворожі навали і переходити у контратаки.

Перейти до вмісту