“Змінив шейкер на автомат, а барну стійку на полігон”, – професійний бармен Тарас Черник на службі в НГУ - НГУ

Професійний бармен Тарас Черник в Національну гвардію потрапив по мобілізації. Чоловік 12 років працював в одному з популярних барів Львова, а з початком повномасштабного вторгнення росіян в Україну, вирішив, що настав час братися за зброю.

«Коли росіяни почали бомбардувати наші міста, я не чекаючи повістки, пішов до військкомату і записався у добровольці. Вдома нікому не сказав про це. Розповів тільки перед від’їздом. Думав, що доведеться змінити коктейлі у барі на коктейлі Молотова. А вийшло так, що змінив шейкер на автомат, а барну стійку на полігон. За весь час жодної секунди не шкодував про свій вибір. Мені це дійсно подобається. Тут я отримую новий досвід, який є більш цінний для країни, ніж вміння змішувати напої».

Тарас патрулює вулиці міста і нерідко з побратимами затримують злочинців, зокрема, торговців наркотиками. За це хлопці жартома називають його «наркобарон».

«Біля десятка підозрюваних ми вже затримали і передали поліції. Це не були великі партії, але вулиці мирних міст України мають бути чистими від будь-якої зарази: чи то загарбників, чи то наркоманів».

Гвардієць впевнений у нашій перемозі, але і після неї думає продовжувати службу. Каже, що за ці декілька місяців йому сподобалось служити у Національній гвардії України, тому зараз він вивчає умови контрактної служби.

Перейти до вмісту